Lewicki Custom Guitars

Adam Lewicki

Pasja

Muzyką interesuję się odkąd pamiętam. W wieku 14 lat kupiłem pierwszą gitarę i zamontowałem w niej przetwornik piezoelektryczny. Od tamtej pory moje życie jest nierozerwalnie związane z tymi wyjątkowymi instrumentami. Profesjonalnie budową zająłem się w 1998 roku. Początkowo były to gitary basowe, jednak z czasem odnalazłem wielką pasję w budowie gitar elektrycznych oraz w ich serwisowaniu.

Wiedza

Jako jeden z niewielu instrumentów gitara elektryczna oferuje niemal nieograniczoną paletę brzmień. Za sprawą bezpośredniego kontaktu ze strunami, staje się bardzo osobistym środkiem wyrazu. Reaguje na najmniejsze niuanse artykulacyjne, co umożliwia przelanie na struny nawet najdelikatniejszych uczuć. Dlatego właśnie wzbudza mój zachwyt od tak wielu lat...

Doświadczenie

Nie ustaję w ciągłym rozwoju i dążeniu do perfekcji. Największą radość daje mi widok gitarzysty grającego na rzetelnie wykonanym i wyserwisowanym instrumencie. Dokładam wszelkich starań aby zawsze, gdy klient odbiera gitarę z moich rąk, towarzyszyły mu zadowolenie i satysfakcja.

© 2023, Lewicki Custom Guitars